ניקוי גוף

למה צריך ניקוי גוף?

במהלך השנים, הגוף צובר התמכרויות עומסים מטבולים ורעלים הנובעים מאורח החיים המודרני ומתזונה לא נכונה, המעודדת צריכה של מזון מתועש, מעובד, עתיר סוכרים  תוספים מלאכותיים, חומרים משמרים וחומרי הדברה. גם לשתיית משקאות ממותקים, שתית קפה ואלכוהול יש תפקיד חשוב ביצירת עומס מטבולי והתמכרויות. למעשה, מרביתנו מכורים לפחמימות וסוכרים , ונותנים להם לנהל לנו את מנגנון הרעב ללא יכולת לשלוט בו. בנוסף, הצטברות הרעלים בגופנו באה לביטוי בתופעות שונות המתבטאות בתחושת עייפות, נפיחות, כבדות. כאבי מפרקים ירידה במטבוליזם ירידה בתפקודי מערכת העיכול ועוד.

ניקוי גוף הינו תהליך אשר מטרתו לאזן את ההתמכרות לסוכרים, ולנקות את הגוף מרעלים אשר מצטברים במערכת העיכול, ברקמה השומנית בשרירים במערכת הלימפה בפרקים אבל כמובן בכל רקמות הגוף. התהליך נועד גם לסייע לגוף להיפטר מעומסים מטבוליים בעיקר בכבד. התהליך מצויין לאלו המעוניינים להתחיל דיאטת הרזיה היות ולאחר הגמילה מסוכרים ופחמימות פשוטות הרבה יותר קל לשלוט בתפריט הרזיה. בכל מקרה, לרוב, במהלך הניקוי מורידים במשקל,1-3 ק"ג בממוצע.

בעקבות הניקוי ניתן ולהעצים את רמות האנרגיה ותחושת הקלילות להוריד נפיחות ולשפר יעילות מערכת העיכול לשפר את היעילות המטאבולית של הגוף וכמובן גם לסייע לגוף להיגמל מהתמכרויות לפחמימות, לקפה לאלכוהול וכד'.

שיטת הניקוי:

שיטת הניקוי שלי פותחה לאחר שלמדתי את כל השיטות הנפוצות לניקוי גף ואחרי שחוויתי ניקויי גוף שונים ומשונים חלקם מעולים וחלקם גרועים, אפילו מזיקים. בשיטתי אתם מקבלים תפריט אשר ניתן לעשות תוך כדי החיים הרגילים ואשר לא מצריך פרישה למנזרים רחוקים או דיאטות רעב קיצוניות. בשיטת ניקוי זו אוכלים ולא רעבים היות ואני מאמינה שכשהגוף רעב מצוי בסטרסס , וגוף בסטרסס לא פנוי לניקוי. לשיטתי, ניקוי גוף צריך לבוא מתוך אכילה של אוכל מנקה ולא מתוך רעב או על ידי שתיה של מיצים חסרי סיבים ועתירי סוכרים ובודאי לא על ידי אמצעים חיצוניים דרסטיים כגון חוקנים או שטיפות מעיים אשר הוכחו מדעית כמזיקים לאוכלוסיית חיידקי המעיים החיונית לבריאותנו. אני גם מאמינה שבניקוי גוף צריך לשלב אוכל מהחיים מהטבע הקרוב אלינו ולא ממצרכים יקרים ונדירים או ממאכלים אשר מצריכים מכשירים יקרים ונדירים כדי להכין אותם.

במתכוני הניקוי שלי אני משלבת הרבה ירקות, מכל הצבעים, תבלינים מנקים צמחי מרפא מנקים ומטהרים יסודות קורט ועוד.

איך עושם ניקוי גוף?

תהליך הניקוי נעשה בשילוב של תזונה, שתייה, עיסוי ותנועה. תהליך הניקוי מתחלק לשלושה שלבים:

התהליך המיוחד אותו פיתחתי הינו קל לביצוע, ללא תחושת רעב וללא תופעות הלוואי אבל דורש היצמדות לתכנית

התוכנית כוללת:

  • פגישה אישית – להכרות עם המטופל , מצבו הרפואי והעדפותיו התזונתיות בפגישה יינתן הסבר אישי והדרכה לתהליך הניקוי עצמו.
  • תפריט הכנה לניקוי –ההכנה לניקוי מתחילה כשבועיים לפני תחילת הניקוי עצמו וכוללת הפחתה מדורגת של צריכת מזונות מסוימים תוך הגברת צריכת מזונות אחרים. התפריט כולל הסבר מלא כיצד להגיע ליום ניקוי בצורה היעילה ביותר אשר תאפשר לחוות את הניקוי במלוא עוצמתו אך ללא תופעות לואי לא נעימות.
  • ניקוי גוף – הניקוי נמשך לפחות שלושה ימים מלאים ומתבסס על שייקים, ארוחות , ארוחות ביניים, תה, תוספים, צמחי מרפא ועוד, וזאת כמובן בהתאמה אישית למטופל, על פי צרכיו  והעדפותיו. לגרים באיזור מודיעין ניתן גם לתאם תכנית ניקוי הכוללת אספקת מזון מלאה למשך ימי הניקוי אשר תכיל את כל הדרוש (שייקים ארוחות צמחים תוספים וכד'), המזון ייאסף על ידי המטופל מביתי במכבים.
    בכל דרך שתבחרו מובטח שלא תהיו רעבים ותוכלו לקיים אורח חיים רגיל ותקין
  • במהלך הניקוי יהיה במקרה הצורך ליווי אישי מלא, הכולל מענה לכל בעיה ושאלה שתהיה וזאת באמצעות מענה מיידי למסרונים ולשיחות טלפון ואף פגישה בהתאם לצורך.
  • תפריט יציאה מניקוי – תפריט אישי – הכולל הסבר מדויק לאופן החזרה לשגרה.

לפרטים נוספים על התכנית צרו איתי קשר

חדשות ומבצעים

    נא השאירו את פרטיכם ואחזור אליכם בהקדם