ניקוי אביב

ניקוי אביב

החורף כבר כמעט מסתיים ובפתח האביב. אני מזמינה אתכם לצאת מתרדמת החורף בניקוי אביבי ירוק ומרענן.

ניקוי אביב מבוסס על מתודולוגית הניקוי הסינית המסורתית הידועה גם בשם "דיאטת אורז ומש" אשר עוברת התאמה אישית לכל מטופל על לפי טעמו האישי וצרכיו הבריאותיים. על פי שיטתי, התפריט מועשר בשפע ירוק אשר בא ליידי ביטוי במגוון רחב של שייקים, סלטים, תבשילים ומרקים המאפשרים ניקוי קל יעיל וטעים ללא תחושות של חולשה או רעב .

לאחר הניקוי מובטח לכם שתחושו עליה ברמות האנרגיה והגברה של תחושת הקלילות ,מערכת העיכול תהיה נקיה יעילה וללא נפיחות ותקיעות ובהתאם גם יכולת הספיגה והיעילות המטבולית משתפרות.

ניקוי האביב מתאים מאוד כ"יריית פתיחה" לדיאטת הורדה במשקל  או לשינוי הרגלי תזונה היות והניקוי עוזר לגמילה מהתמכרות לסוכרים ופחמימות ומשפר את חילוף החומרים.

במהלך הניקוי מובטח שלא תהיו רעבים ותוכלו לקיים אורח חיים רגיל ותקין המתבסס על אכילת המזון שמסופק כולו על ידי.
הניקוי גם מתאים כתהליך מאזן לסובלים מיתר לחץ דם כרוני או מסכרת מסוג 2

 

התהליך המיוחד אותו פיתחתי הינו קל לביצוע, ללא תחושת רעב וללא תופעות הלוואי אבל דורש היצמדות מלאה לתכנית על כל שלביה.

התוכנית כוללת:

 • פגישה אישית – פגישת הכרות עם המטופל  הכוללת תשאול רפואי מלא והסבר אישי על התכנית הכולל הדרכה פרטנית לתהליך ההכנה והניקוי עצמו.
 • הכנה לניקוי –ההכנה לניקוי מתחילה כמה ימים לפני תחילת הניקוי עצמו וכוללת הפחתה הדרגתית של צריכת מזונות מסוימים תוך הגברת צריכת מזונות אחרים. לשם הכנה יעילה לניקוי , תקבלו תפריט אישי הכולל הסבר מלא כיצד להגיע ליום ניקוי בצורה היעילה ביותר אשר תאפשר לחוות את הניקוי במלוא עוצמתו אך ללא תופעות לואי לא נעימות.
 • ניקוי גוף – הניקוי נמשך חמישה מלאים בהם תקבלו אספקת מזון מלאה לכל היום וכן את כל הדרוש לניקוי כגון שייקים, ארוחות , ארוחות ביניים, תה, תוספים על פי הצורך, צמחי מרפא ועוד, וזאת כמובן בהתאמה אישית למטופל, על פי צרכיו הרפואיים והעדפותיו.
  המזון לחמשת ימי הניקוי ייאסף מידי יום מביתי במכבים.
  במהלך הניקוי יינתן ליווי אישי מלא, הכולל מענה לכל בעיה ושאלה וזאת באמצעות מענה למסרונים או ייעוץ טלפוני ואף פגישה אישית בהתאם לצורך.
 • תפריט יציאה מניקוי -בסוף הניקוי תקבלו תפריט אישי  ובו גם יינתן הסבר לאופן החזרה לשגרה.
 • פגישת המשך – כשבועיים או שלושה מסוף הניקוי ניפגש להתאמת תפריט אישי על פי יעדים שנקבע יחד על פי הצרכים הבריאותיים הייחודיים שלכם.

חדשות ומבצעים

  נא השאירו את פרטיכם ואחזור אליכם בהקדם