מחלות כרוניות

אורח חיים מתאים, תזונה נכונה, וצמחי מרפא יכולים להיות לעזר רב בתמיכה ובטיפול בקרב המתמודדים עם מחלות כרוניות. ניתן באופן גורף למר שמחלות כרוניות הפכו ל"מגיפה" של העשורים האחרונים. אין כמעט משפחה בה לא מתמודדים עם עם "שיגרה" של יתר לחץ דם, כולסטרול גבוה, סוכרת ,מחלות שגרוניות, מחלות אוטואימוניות, תפקודי בלוטת התריס, תפקודי כבד ירודים, בעיות עיכול כגון מעי רגיז, עצירות ועוד ועוד…. רבות מהמחלות ניתנות לטיפול באופן טבעי ובמקרים מסויימים אפילו לריפוי . ברבים מהמקרים ניתן לקבל הקלה אשר תתבטא בירידה בכמות התרופות הקנבנציונליות הנלקחות כטיפול במחלה הראשונית. בנוסף, ברבות מהמחלות, הרפואה הקונבנציונלית מטפלת רק בסמפטום ולא בגורם המחלה ובכך, קיימת תלות גבוהה בטיפול התרופתי. לעיתים קרובות, שילוב מושכל של טיפול קונבנציונלי עם אורח חיים בריא, תזונה נכונה וצמחי מרפא יכול לאפשר טיפול יסודי יותר במחלה ומכאן להגיע להורדת כמות התרופות הנדרשת לטיפול במחלה הכרונית ובמקרים מסויימים אף לריפוי.

לדוגמא, חולה הסובל מעצירות כרונית, מטופל כיום ברפואה הקונבנציונלית בסיבים תזונתיים ו/או תרופות משלשלות, אבל, אם יופסק הטיפול אף ליום אחד, תחזור העצירות לקדמותה כאילו לא טופלה מעולם. ברפואה הטבעית הטיפול אכן ישלב תזונה עשירה בסיבים תזונתיים אך גם ינסה להגיע לשורש הבעיה על ידי טיפול בסיבות לעצירות ושינוי אורך החיים אשר גרם למצב מלכתחילה יביא לעיתים קרובות פתרון ארוך טווח אשר אינו תלוי בטיפול תרופתי.

תוצאות טובות מאוד ניתן להשיג גם במחלות כרוניות אחרות.

אני מזמינה אתכם, המתמודדים עם מצב רפואי כרוני או משבר בריאות מתמשך, לבוא להתייעצות וללמוד כיצד ניתן להיטיב עם הטיפול אותו אשת מקבלים על ידי שילוב מושכל של אורח חיים בריא, תזונה תוספי מזון וצמחי מרפא.

 

חדשות ומבצעים

    נא השאירו את פרטיכם ואחזור אליכם בהקדם