אודותי

שמי דבי עיזר, אני נטורופתית והרבליסטית קלינית וואני מטפלת באמצעות תזונה טבעית צמחי מרפא והדרכה לאורח חיים בריא.

לאורך השנים התמחתי והתמקצעתי בטיפול במצבי חולי מתמשכים וכרוניים ובתמיכה לחולים אונקולוגיים בכל שלבי הטיפול במחלת הסרטן ומניעת הישנות המחלה. אני מתמחה בעיקר בסרטן המעי הגס. היות וגיל המעבר הוא נושא קרוב לליבי וצברתי בתחום ידע ונסיון רב אני גם מטפלת בנשים בגיל המעבר עם או בלי מחלות רקע בכל הקשור עם תופעות גופניות ונפשיות המתלוות לתקופה חדשה זו בחיי כל אישה. בגברים בגיל המעבר אני מטפלת בתסמונת מטבולית הבאה לידי ביטוי בעודף משקל, סוכר ושומנים גבוהים בדם ויתר לחץ דם.
אני גם עוסקת שנים רבות בניקוי גוף בשיטה ייחודית אותה פיתחתי במשך השנים המובילה לתוצאות נפלאות ללא סבל ורעב.

בהכשרתי הראשונית אני דר' לכימיה, סיימתי את לימודי הדוקטורט לפני למעלה מעשרים שנים באוניברסיטה העברית בי
רושלים ובמשך שנים רבות ניהלתי מעבדות בכימיה בתחום המזון והתרופות בארץ ובארה"ב. הידע הרב אשר צברתי במהלך השנים בתחום הכימיה של מזון ותרופות משמשים אותי גם היום בקליניקה בהבנת מצבים בריאותיים שונים ודרך הטיפול הקונבנציונלית המקובלת בהם.

לרפואה משלימה הגעתי לפני מספר שנים עקב ההבנה שבאמצעות תרופות וטיפולים קונבנציונליים אכן ניתן לרפא מחלות רבות או למסך סמפטומים של מחלות רקע אך באמצעות תזונה נכונה וצמחי מרפא אפשר להגביר את יכולת הריפוי של הגוף, לשפר את יכולת הגוף להתמודד עם הטיפולים השונים ואפילו לרפא ולמנוע רבות מהמחלות.

הגישה הטיפולית בה אני דוגלת היא התאמת הטיפול למטופל ולא את המטופל לטיפול. אני מאמינה שתפריט תזונתי טוב ככול שיהיה אשר אינו מתאים לטעמו של המטופל או לאורח חייו ישאר בגדר המלצה ולא ייושם בפועל ולכן, כל מטופל מקבל תפריט אישי בהתאם לטעמו ולצרכיו הבריאותיים.

חדשות ומבצעים

    נא השאירו את פרטיכם ואחזור אליכם בהקדם